czwartek, 31 października 2013

Kolczyki marchewki +bonus ;)

Witajcie! Tego jeszcze nie było na moim blogu! ;) Przedstawiam Wam kolczyki marchewki. Wykonane zostały całkiem dawno temu, ale publikuję je, bo wg mnie są na prawdę słodkie. :D
+bonus (specjalnie dla Natalci ;p)

Dziś byliśmy z klasą w muzeum na wystawie o tkactwie. Na początku był ciut zamulający film, jak to się przygotowywało len, żeby zrobić nici.. Później omówienie eksponatów, a nam sam koniec, każdy z nas dostał taką małą drewnianą ramkę, na której były przywiązane nitki i pletliśmy sobie "dywany" z włóczki. Było zabawnie, zwłaszcza, że dysponowaliśmy małą ilością czasu i te dywaniki powychodziły mniej więcej na wielkość 12x9 cm. (ależ dokładna jestem ^^) Jeszcze zależy, kto jak go robił, bo niektórym wychodziły dłuższe. Mój akurat wygląda jak kwadracik.. xd Ale będzie fajną podstawką pod kubek. :D No i to by był już chyba koniec tej opowieści.. ;pBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszelkie wulgaryzmy, chamskie, prostackie teksty będą usuwane. Dlatego też wyrażaj swoją opinię (nawet jeśli będzie ona negatywna) w sposób kulturalny. Dziękuję za uwagę.