wtorek, 2 września 2014

Bransoletka w zieleni

Konbanwa! c:
Mój dzisiejszy wyrób, to uwaga.. kolejna bransoletka! ;p Chyba znów muszę odstawić na jakiś czas sznurki, na rzecz modeliny. No bo ileż można zrobić bransoletek pod rząd? Trochę monotonnie się robi.. ;p Dzisiejsza bransoletka jest z takim optymistycznym akcentem zieleni, coby dodawał energii na start nowego roku szkolnego.. ;) Pierwszy dzień w nowej szkole jest do przeżycia, najgorzej ze znalezieniem czegokolwiek.. Rano marzyłam o jakiejś mapie, bo kompletnie nie ogarniałam tych wszystkich schodów, korytarzy itd.. xd Ale przy ostatnich lekcjach doszłam do wniosku, że idzie to wszystko zapamiętać.. ^^ Mam nową klasę, sporo osób znam lub kojarzę z widzenia, ale są też tacy, których pierwszy raz widziałam na oczy. Ogólnie ludzie wydają się być w porządku, ale jacy są okaże się później. ;p A jak Wam minął dzisiejszy dzień? :)


4 komentarze:

 1. Niestety zieleni nie miała bym do czego nosić jakoś nie przepadam za tym kolorem, ale ogólnie bransoletka jest świetna

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie zielony się podoba. Kojarzy mi się z wiosną.
  Bransoletka cudowna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super Ci wyszła, ja lubię wszystko co niebieskie bądź zielone :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam kolor zielony. Tak zwany soczysty :)

  OdpowiedzUsuń

Wszelkie wulgaryzmy, chamskie, prostackie teksty będą usuwane. Dlatego też wyrażaj swoją opinię (nawet jeśli będzie ona negatywna) w sposób kulturalny. Dziękuję za uwagę.